תמונה של אם שתלתה את בנה התינוק על גב כיסא בר מעוררת סערה

תמונה שפורסמה בשת החברתית Reditt מעוררת זעם כלפי אם שהתיישבה לשתות עם חבר בבר - ותלתה את התינוק הקטן שלה על גב כיסא הבר עליו ישבה. בעוד רבים קראו לדווח לשירותי הרווחה, אחרים ניסו להגן עם האמא. באיזה צד אתם?

14/12/2020
5 עובדות על תינוקות (מערכת וואלה! |News)

אימא נמצאת תחת מתקפה ברשת לאחר שתמונה שלה שותה בבר עם חבר בזמן שהתינוק שלה תלוי על גב כיסא בר פורסמה מחדש מ-Reddit. בתמונה המטרידה נראית האישה מתעלמת מכך שהתינוק שלה תלוי על גב כיסא באמצעות מנשא. המעשה עורר זעם ברשתות החברתיות, כשרבים תיארו אותו כ"נורא" ו"מסוכן". אם מזועזעת הגיבה: "המנשא אמור להיות סביב הידיים שלה, לא על גב הכיסא. אני חוששת שהרתמה תחליק מהכיסא ויקרה משהו לתינוק". גולשת אחרת כתבה: "אפילו את התיק שלי אני לא אתלה ככה. הייתי תולה את האימא במקום". אם מודאגת כתבה: "תלוי עם הפנים לכיוון כיסא הבר המלוכלך. זה מזעזע אותי. יש אנשים שפשוט לא מגיע להם להיות הורים".

תינוק תלוי עם גב כיסא בר(צילום: צילום מסך, Reddit)

חלק מהמשתמשים בחרו להגן על האם וטענו כי אולי זו הדרך שלה להרגיע את הילד. "אני לא חושב שזה נורא כמו שאנשים עושים מזה", כתב אחד ואחרת הוסיפה: "זה מנשא לבטן שמיועד ללבישה מלפנים או מאחור והילדים שלי אהבו את זה בגיל הזה. עבור הבת שלי זו הייתה הדרך היחידה להרדים אותה במהלך היום. אני חושבת שאנשים ראו את זה וחשבו שהאם מזניחה את התינוק שלה כדי שהיא תוכל לשתות. אני רואה בתמונה אמא שמנסה לאכול ארוחת צהריים בזמן שהתינוק שלה עדיין ישן. אולי יש אפשרויות טובות יותר, אבל לפעמים את פשוט גורמת לזה לעבוד".

חלק מהמשתמשים טענו שהתינוק הוא בכלל בובה, בעוד שאחרים נקטו בגישה קלילה יותר והתבדחו על התקרית המוזרה. "הו! זו הורות למופת" כתב משתמש ואחר הוסיף: "איך יודעים שזה התינוק שלה? אולי הלקוח האחרון השאיר אותו שם בטעות".

מה דעתכם על התמונה?

בהחלט מטריד!
סתם מגזימים
2404 משתתפים
  • הורות
  • בר
  • תינוקות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully