איפה נרשמים? 300 דולר כדי לאכול אבוקדו כל יום

שמישהו יבדוק אם אחרית הימים כבר הגיעה כי יש אנשים שמוכנים לשלם לכם בשביל שתאכלו אבוקדו כל יום במשך חצי שנה. רוצים לדעת איך מגישים מועמדות ומה הקריטריונים? כל הפרטים בפנים

מערכת וואלה!
30/08/2018
Buzzfeed

בווידאו: טריק פשוט שיעזור לכם לבחור אבוקדו טוב בכל פעם

ימות המשיח ככל הנראה הגיעו, כי איפשהו בעולם יש אנשים שמציעים לשלם לאנשים אחרים רק כדי שיאכלו אבוקדו כל יום. האוניברסיטאות לומה לינדה, פן סטייט, טאפטס ואוניברסיטת קליפורניה מגייסות כל אחת 250 מתנדבים שמוכנים לאכול אבוקדו לטובת ניסוי וגם לקבל על זה כסף. יותר טוב מזה אין.

"הניסוי מבקש לבדוק האם אכילת אבוקדו אחד מדי יום גורמת להפחתה בשומן הבטני", אמרה ג'ואן סבטה, מנהלת המרכז לתזונה, אורח חיים ומניעת מחלות באוניברסיטת לומה לינדה. ההנחה המחקרית בבסיס הניסוי היא שאכילת אבוקדו עשויה לסייע בהפחתת שומן בטני, שהוא גורם סיכון למחלות לב וכלי דם ועוד, ולעודד ירידה במשקל.

עוד בנושא:
לפעמים חלומות מתגשמים: מישהו המציא אבוקדו דיאט
הנה עוד סיבה ממש מעולה לאכול אבוקדו
מתברר שהחלק הכי בריא באבוקדו הוא בכלל זה שכולנו זורקים

עוד באותו נושא

האם יש סיכוי שאתם אוכלים יותר מדי אבוקדו?

לכתבה המלאה
לתרום את גופנו למדע מעולם לא היה מפתה יותר. לחם עם אבוקדו(צילום: ShutterStock)

אז מה צריך לעשות כדי להצטרף למחקר החלומי הזה? הנה הקריטריונים:
1. להיות בני 25 ומעלה.
2. להיות מוכנים לאכול אבוקדו אחד ביום למשך תקופה של חצי שנה, או לחילופין לאכול שני אבוקדואים בלבד מדי חודש למשך תקופה זהה.
3. להיות בעלי היקף מותניים של 102 סנטימטרים לפחות אם אתם גברים, או נשים בעלות היקף מותניים של 89 סנטימטרים לפחות.

המשתתפים שיימצאו מתאימים יחולקו לשתי קבוצות: קבוצת ניסוי וקבוצת ביקורת. חברי קבוצת הניסוי יקבלו אספקה של 16 אבוקדואים מדי שבועיים ויתבקשו לאכול אבוקדו אחד מדי יום למשך כל תקופת הניסוי - שייארך חצי שנה. קבוצת הביקורת לעומת זאת, תתבקש לאכול לא יותר משני אבוקדואים לחודש, במשך כל תקופת הניסוי.

החוקרים סבורים שאכילת אבוקדו מפחיתה שומן בטני ומסייעת לירידה במשקל. השמנה בטנית(צילום: ShutterStock)

המועמדים שיימצאו מתאימים להשתתפות בניסוי יקבלו בנוסף לאספקה שוטפת של אבוקדואים (אוצר בלום, ללא ספק) גם בדיקות רפואיות מקיפות ללא תשלום מטעם המרכז הרפואי באוניברסיטת לומה לינדה וכן, תשלום של 300 דולרים במזומן. פרס ניחומים למי שישובצו לקבוצת הביקורת: בתום הניסוי הם יקבלו גם 24 אבוקדואים.

"במשך 20 השנים האחרונות ערכנו מחקרי התערבות בתזונה על מאכלים מן הצומח ואגוזים למיניהם. אנחנו מאוד בררנים ועקביים בבחירת נושאי המחקר שלנו", אמרה סבטה.

חושבים שאתם מתאימים לניסוי? אתם יכולים להגיש מועמדות ממש כאן.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully