אני רק שאלה

  הפחד של כולנו: איך מצילים חיים במקרה של טביעה?

  הטיפול הטוב ביותר במקרים של טביעה הוא מניעה, ולכן חשוב מאוד לשמור על כללי הזהירות. עם זאת, חשוב גם להכיר את פעולות החירום שעשויות להציל חיים. רופא הבית שלנו מסביר שלב אחרי שלב מה צריך לעשות

  עריכה: ניר חן

  בסרטון: מנהל מיון ילדים בבי"ח מאיר לאחר טביעת פעוט בבית פרטי בכפר יונה בשבוע שעבר

  עונת הרחצה רק התחילה ומדורי החדשות כבר מלאים בסיפורים שוברי לב על ילדים שטבעו למוות. כך לדוגמה, בתוך פחות מחודשיים, נרשמו 13 קריאות מצוקה במגן דוד אדום בעקבות טביעות בבריכות פרטיות. מנכ"ל מד"א, אלי בין, אמר השבוע לוואלה! NEWS כי הם "עדים בשנים האחרונות לטרגדיות קשות של ילדים שטובעים בבריכות פרטיות. לעיתים המקרים הללו מסתיימים לצערנו בנזקים בלתי הפיכים ובמוות. חופשות בצימרים, ימי כיף בבריכות ציבוריות, או בילוי בבריכות פרטיות, עלולים להסתיים באסון בגלל רגע אחד של חוסר תשומת לב".

  עוד באני רק שאלה:
  האם אתם סובלים מאלרגיה לעקיצות יתושים?
  על קצה הלשון: למה לפעמים נעלמות לנו מילים?
  שרב כבד: למי עדיף לא לצאת מהבית בחום קיצוני?

  גם מבוגרים נמצאים כמובן בסכנת טביעה, אך תינוקות וילדים צעירים הם אוכלוסייה מועדת לאסונות אלה, בין היתר בגלל מבנה גופם, ולכן אסור לאפשר להם להישאר ללא השגחת מבוגר סמוך למקורות מים, אף לא לשנייה אחת. כל מומחה שרואיין בעקבות מקרי הטביעה הרבים והקשים מסכים שהטיפול הטוב ביותר במקרים של טביעה הוא מניעה, ולכן חשוב מאוד לשמור על כל כללי הזהירות. עם זאת, חשוב גם להכיר את פעולות החירום שעשויות להציל חיים במקרה של טביעה.

  עוד באותו נושא

  הורים, שימו לב: אם זה קורה לילד שלכם בבריכה, גשו לרופא מיד

  לכתבה המלאה

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully