פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הפורטרטים שמוכיחים כמה גנטיקה זה דבר מדהים

   צלם קנדי החליט לבדוק עד כמה דומים בני משפחה אחת זה לזה, או במילים אחרות איך הגנטיקה באמת עובדת? התוצאה היא מספר פרוטרטים שיגרמו לכם לרצות לעשות את אותו הדבר עם בני המשפחה שלכם

   סבתא ג'ינט (61) ונכדתה איסמאעל (12)

   גנטיקה יכולה להיות דבר מופלא וחסר הגיון בעת ובעונה אחת. ניתן לראות ברחוב אבא ובן זהים זה לזה ובאותה נשימה גם להבחין באמא ובתה שהעין לא מזהה שום קשר פיזי ביניהן. איך מסבירים את זה? לא ממש מסבירים מפני שגנטיקה כאמור היא דבר מסתורי שלא תמיד עובד לפי מה שאנחנו מצפים.

   אולריק קולט, מעצב גרפי וצלם קנדי יצר פרויקט צילום של בני משפחתו ובבסיסו שאלה מהותיות לגבי הזהות שלנו. מי אנחנו? מאיפה באנו? כמה בני משפחה אחת דומים זה לזה, וכיצד הם שונים זה מזה? ומהו תפקיד הגנטיקה במראה הפיזי של האדם?

   הפרויקט הייחודי הזה נוצר אחרי שאולריק צילם את בנו הקטן ותהה על הדמיון בין שניהם. בסדרת הצילומים הוא בוחן את קווי הדמיון את בין בני אותה משפחה - מאב לבן לאחים, לסבים ולדודים, אולריק חוקר את כוחה של הגנטיקה על פני ענפים שונים של עץ המשפחה.

   זו התוצאה בעמוד האינסטגרם של הפרויקט:

   עוד בנושא:
   מחקר מצא: זה הגיל המדויק שבו את הופכת להיות אמא שלך
   למה אנחנו מתחתנים עם אנשים שדומים לנו?
   אבות מעדיפים בנים, אמהות מעדיפות בנות. זו הסיבה

   אחות, איסמעאל (12) ואח - נתן (11)

   אמא - ג'ינט (61), בן - מת'יו |(31)

   View this post on Instagram

   Pour fêter les 10 ans du projet, j'offre maintenant la possibilité aux gens intéressés d'obtenir leur propre portrait génétique. Vous ressemblez soit à votre frère, à votre sœur, mère, père ou encore à votre jumeau? Rassemblez-vous en un portrait génétique et immortalisez votre ressemblance! À partir de 120$+tx par portrait. Offert dans la région de Québec uniquement pour le moment. MP pour plus d'informations et réservations. Mère / Fils: Ginette, 61 ans & Mathieu, 30 ans, 2013 Mother/Son: Ginette, 61 & Mathieu, 30, 2013 #geneticportraits #portraiture #photoshop #makeportraits #morphing #portraits_ig #pursuitofportraits #portraitoftheday #postthepeople #photographyislifee #portrait_ig #portraitphotographer #portraitphotography #portrait #photooftheday #photographe #photography #portraitmood #portraits #portraitpage #headshots #pursuitofportraits #portrait #photoshoot #life_portraits #genetics

   A post shared by Genetic Portraits (@geneticportraits) on

   אבא - קלאוד (54) ובן - בנויט (23)

   #15 Sisters: Élodie, 24 And Audrey, 30, 2014

   #אמא - מירליה (37) ובתה - מקסים (16)

   בן - כריסטוף (17) ואמא - מדינד (41)