וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לחיות כל החיים עם מיגרנות זו לא גזירת גורל: השיטה שתעזור לכם להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים בריאים

הקליניקה לאירידולוגיה בהנהלת איריס גייר

3.1.2021 / 8:59

מיגרנה זו בעיה נפוצה שבנוסף לסבל הנגרם מהכאב החד המפלח את הראש, הסובלים ממנה חווים גם פגיעה בתפקוד היומיומי ובאיכות החיים. אירידולוגיה - שיטת אבחון ייחודית מאפשרת לאתר את המקור לכאב ולהתאים טיפול מדויק שיעלים את הכאבים ויחזיר את הבריאות ואיכות החיים

"חשבתי שלחיות בלי לסבול ממיגרנות זה בלתי אפשרי. סבלתי הרבה שנים וניסיתי מגוון טיפולים ותרופות שלא עזרו לי עד שקיבלתי אבחון מדויק על המקור לכאבים, דבקתי בטיפול והיום אני חי בלי לפחד מתי יגיע ההתקף הבא". צפו במושיק ארביב מספר איך נפטר מ-17 שנים של התקפי מיגרנות משתקות.

כך נצלתי מחיים עם מיגרנות משתקות- סיפור אישי

איך גם אתם תוכלו להיפטר מהכאב המשתק?

מיגרנה היא אחת התופעות הנפוצות בעולם המודרני ולמרות שרבים סובלים ממנה היא עדין מוגדרת כמצב תחלואה כרוני שיכול להמשך שנים ארוכות. כאב הראש האופייני למיגרנה מאוד אינטנסיבי, הוא מופיע לרוב בצד אחד של הראש עד כדי מצב של קושי לפתוח את העיניים ויכול להיות מלווה פעמים רבות בבחילות והקאות. כ- 15% מכלל הנשים וכ-6% מכלל הגברים סובלים ממיגרנות מתמשכות. הם מדווחים כי הכאבים בזמן ההתקף איומים - הם לוקחים כדור, מחשיכים את החדר ונכנסים למיטה אבל הכאב לא מרפה. כבר שנים שהם חווים את הכאב שהולם, ממש דופק בראש ומשתק אותם ממספר שעות עד למספר ימים. אם אתם סובלים ממיגרנות כנראה שגם אתם נאלצים להפסיד ימי עבודה, להחמיץ פגישות ואירועים חשובים וחיים שנים סביב התקפי כאב חוזרים ונשנים המשבשים לכם את התפקוד היומיומי. כמה פעמים התפללתם להיפטר כבר מהכאב המשתק הזה?

איריס גייר, מומחית לאירידולוגיה - מדע האבחון בגלגל העין, ונציגת האיגוד הבינלאומי לאירידולוגיה ה-IIPA, מסבירה כי למרות שהמיגרנה מתבטאת בכאב בראש, ב- 90% מהמקרים מקור הבעיה נובע בכלל מחוסר איזון במערכת אחרת בגוף כמו הצטברות רעלים במערכת העיכול או היצרות של כלי דם או כתוצאה מבעיות במערכת הנשימה. באמצעות אבחון אירידולוגי, המבוסס על מיפוי קשתית העין ואבחון סקלרולוגי, המבוסס על מיפוי לובן העין, ניתן לאתר את מקור המיגרנה ולהציע טיפול מתאים לבעיה ולא רק להקל על הסימפטומים. השיטה מאפשרת לתת מענה במקומות שהרפואה הקונבנציונלית ושיטות אחרות לא עוזרות כיוון ששיטת האבחון הייחודית הזו, לפי גייר, מאירה כמו פנס את הסיבה האמיתית לכאב ולכן מאפשרת להתאים את הטיפול האפקטיבי והנכון לכל חולה. חולים המיישמים את הטיפול מפסיקים לסבול ויכולים להחזיר לעצמם את איכות החיים ולשמור על בריאות מיטבית לאורך זמן.

מפת גלגל העין. הקליניקה לאירידיולוגיה רב-מימדית,
מפת גלגל העין/הקליניקה לאירידיולוגיה רב-מימדית

"נגמרו הימים בהם הייתי חייב לשכב בחושך ולסבול מכאבים עזים"

אם נמאס לכם לסבול מהתקפים המשבשים לכם את החיים ומכאבי הראש החזקים שהופכים את החיים שלכם לסיוט, אתם יכולים לשים לכך סוף כפי שעשה מושיק ארביב, שמגיל 17 עד גיל 34 סבל ממיגרנות חמורות ששיתקו אותו ופגעו בתפקוד שלו. "לעתים לא הייתי יוצא מהמיטה במשך יומיים-שלושה, עוצם את העיניים ורק מחכה שהמיגרנה תעבור". בשנים בהן סבל ממיגרנות ניסה ארביב כל טיפול אפשרי אך ללא תוצאות. הכדורים לשיכוך הכאב הקלו על הבעיה לזמן קצר בלבד והצורך לקחת אותם לאור ההתקפים החוזרים ונשנים הסבו נזק בלתי הפיך לכבד שלו.

רגע לפני שהתייאש לגמרי קיבל מושיק המלצה מחבר על אבחון בגלגל העין-אירידולוגיה והשאר היסטוריה. "אני לא זוכר את עצמי בלי מיגרנה ב-17 השנים האחרונות. חבר סיפר לי על מישהי שמפרסמת שאפשר להפסיק לסבול. החלטתי לנסות וללכת לבדיקה. באבחון, איריס זיהתה אצלי כל מיני דברים שנשמעו בהתחלה גדולים, לא הצלחתי להבין מה הקשר בין בעיות אלה למיגרנה, אבל היא הסבירה בצורה הגיונית וברורה איך חוסר איזון במערכת גוף אחת, יכול להשפיע ולגרום לכאב במקום אחר בגוף." באבחון התגלה כי המיגרנה אצל מושיק נובעת מהצטברות של רעלים בכבד מלווה בחוסר איזון בקטריאלי חמור במערכת העיכול שגרם להתפרצות של פטריית קנדידה ולבעיה בתפקודי הכבד.

אבחון בגלגל העין. הקליניקה לאירידיולוגיה רב-מימדית,
אבחון בגלגל העין/הקליניקה לאירידיולוגיה רב-מימדית

בעזרת הטיפול שהותאם למושיק לאור ממצאי האבחון, מושיק כבר לא סובל יותר ממיגרנות. "עכשיו לאחר הטיפול אני יכול לומר שנגמרו הימים בהם הייתי חייב לשכב בחושך, ימים בהם סבלתי מכאבים עזים והתקפים נוראיים של 72 שעות".

יתרונות האבחון והטיפול בקליניקה של איריס גייר אינם מסתיימים רק בטיפול הנקודתי בבעיה. מדובר בטיפול הוליסטי, מסבירה גייר. סריקה מקיפה של כל מערכות הגוף המתקבלת ממיפוי ואבחון בגלגל ולובן העין, נותנת תמונה שלמה על מצבו הגופני של האדם ויכולים להתגלות בה בעיות נוספות. בהתאם לכך גם הטיפול הניתן, נבנה מתוך ראיה הוליסטית של המטופל ומותאם למצבו הייחודי על כל הבעיות שלו, כולל הנטיות הגנטיות של מערכות הגוף כפי שאלו עולות באבחון האירידולוגי. יישום תכנית הטיפול מאפשרת לאדם הסובל כבר שנים לחזור לבריאות מיטבית ולשמור עליה לאורך זמן.

לפרטים נוספים על טיפול במיגרנות בעזרת אירידולוגיה ולאתר של איריס גייר לחצו כאן

הקליניקה לאירידולוגיה בהנהלת איריס גייר
3
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully