פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הדברים המשונים שקורים לנו בגוף בזמן סקס ולא ידענו עליהם

   לא רק גודל הפין משתנה בעת העוררות המינית: חוקרים הבחינו במספר שינויים גופניים מוזרים שמתרחשים אצלנו במהלך קיום יחסי מין וברגע הפורקן. הידעתם שהאישונים שלנו מתרחבים בזמן הסקס ואיתם גם האשכים אצל הגברים והנרתיק אצל הנשים?

   הדברים המשונים שקורים לנו בגוף בזמן סקס ולא ידענו עליהם

   בסרטון - ככה נראה סקס ב-MRI

   רבים מאמינים שהתעוררות מינית מתבטאת גופנית רק באיברי המין שלנו, אולם חוקרים הוכיחו במשך השנים שלא רק חלקי הגוף "הברורים" משתנים בזמן עוררות מינית. מהראש ועד הבהונות ברגליים - רעידת האדמה שמתרחשת אצלכם בפנים מתבטאת יופי בכל חלקי הגוף שלכם - וברוב השינויים אתם אפילו לא מבחינים.

   עוד בנושא
   חובה לדעת: 5 דברים שבוודאות ישדרגו את האורגזמה שלה
   זה מה שהתנוחה האהובה עליכם במיטה אומרת על האישיות שלכם
   סקר מגלה: זהו משך הזמן הממוצע בעולם ליחסי מין - מרגע החדירה

   אז חוץ מאיבר המין הגברי שמזדקר בעת גירוי, מה עוד קורה לנו בגוף? לא מעט מסתבר.

   גיף סקס ציפורניים (אתר רשמי)

   האישונים מתרחבים והראייה מטשטשת

   אחד השינויים המרתקים שקורים לנו בגוף בעת קיום יחסי מין מתבטא בעיניים שלנו. האישונים - כלומר, החלק השחור של העין שלכם - גדלים בעת עוררות מינית. חוקרים מאוניברסיטת קורנל שבאמריקה מצאו שכשגברים ונשים נחשפו לתמונות מיניות מגרות, האישונים שלהם התרחבו. בקרב מבוגרים האישונים גדלים בקוטרם מ-2 ל-4 מ"מ באור בהיר ועשויים לגדול עד ל-8 מ"מ בזמן קיום יחסי מין.

   סקס יכול לגרום גם לאובדן ראייה זמני או לראייה מטושטשת, בעיקר אצל גברים. הסיבה לכך היא כי גברים נוטים יותר לעצור את נשימתם רגע לפני הגעתם לאורגזמה, לעיתים כדי לנסות לעכב אותה. הצטברות הלחץ עלולה לגרום לכלי הדם העדינים בעין להתפוצץ ולהביא לדימום קל.

   גיף אישון מתרחב (Giphy)
   כשגברים ונשים נחשפו לתמונות מיניות מגרות, האישונים שלהם התרחבו