פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מה קרה לזוג שאכל רק פירות במשך שלוש שנים ולא ציחצח שיניים כבר שנתיים?

   טינה שטוקלוסה מפולין וסימון בול מבלגיה נפגשו בבאלי, שם הם הגשימו חלום ועברו לאורח חיים שבו הם אוכלים פירות בלבד. שטוקלוסה, שהשילה מעליה 31 קילוגרמים, העידה: "כשאני אוכלת פרי מדהים, אני מרגישה מדהים. לעולם לא אחזור ל"אוכל רגיל"

   מה קרה לזוג שאכל רק פירות במשך שלוש שנים ולא ציחצח שיניים כבר שנתיים?
   fit_shortie_eats

   טינה שטוקלוסה, היא מעצבת פנים בת 39, שבמקור גרה בוורשה, פולין. בדצמבר 2013 היא ניסתה דיאטת פירות ומיד ראתה תוצאות, אבל מצאה שקשה לדבוק בדיאטה הזו בגלל הפיתויים שנמצאים בחוץ. כעבור שלוש שנים היא החליטה לעבור לגור בבאלי, שם היא נחשפה לפירות אקזוטיים ושם היא גם פגשה את ארוסה לעתיד סימון בון, בן 26, מבלגיה. מאז - הם אוכלים אך ורק פירות.

   השניים העידו על עצמם שהם לא צחצחו שיניים במשך שנתיים משום שלטענתם הם לא זקוקים לזה וגם מבטיחים שהם לעולם לא יחזרו לאכול אוכל "נורמלי". שטוקלוסה השילה מעליה 31 קילוגרמים בעקבות הדיאטה הזו והגיעה למשקל של 51 קילו בלבד. הזוג הצמחוני הזה צורך בין 2,000 ל-4,000 קלוריות ביום. הם אוכלים מעל 30 בננות ביום אחד ומרווים את צמאונם באמצעות מי קוקוס.

   מדהים, הא?

   צמד חמד

   "הייתי במשקל עודף במשך רוב חיי הבוגרים, הייתי מכורה לאוכל מהיר והדיאטות הוכיחו את עצמן כיותר חסרות תועלות משנה לשנה", סיפרה שטקלוסה, "כשחיפשתי מידע על שייקים של פירות בפעם הראשונה, מצאתי בחורה ברשת שאוכלת רק פירות ואז מצאתי חבורה של אנשים ברשת שאוכלים בדרך הזו וקוראים לעצמם "פירותנים"'.

   תודו שהוא נראה טוב

   וגם היא נראית מצוין