פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   זה גוף של מי שעברה חמש לידות בשש שנים - או שהיא משקרת לכולם?

   סימון גייטלי בת ה-35 לא נראית כמו מישהי שילדה חמישה ילדים בתקופה קצרה, אלא יותר כמו דוגמנית על. יש גולשים שלא מאמינים לה מכנים אותה שקרנית, אך היא טוענת: "אני כמו כל אמא נורמלית"

   זה גוף של מי שעברה חמש לידות בשש שנים - או שהיא משקרת לכולם?

   סימון גייטלי היא מאמנת כושר אישית בת 35 מהלפליקס, קנדה, שילדה חמישה ילדים בשש שנים. אמנם מדובר בכמות די גדולה בפרק זמן קצר יחסית, אך עדיין לא מדובר במשהו יוצא דופן למדי. אלא שבעקבות גזרתה החטובה אותה היא מציגה לעשרות אלפי העוקבים שלה באינסטגרם, ספגה גייטלי מתקפת שיימינג ברשת, כשגולשים רבים טענו כי מדובר בשקרנית, שכן לא יכול להיות שאשה תיראה כל כך טוב אחרי כמות כזו של לידות בפרק זמן קצר כל כך.

   הגולשים טענו שלא יתכן שגוף שעבר חמש הריונות בשש שנים יהיה כה חטוב ולכן הטילו ספק בעובדה שהיא הייתה בכלל בהריון (אם כי לא בעובדה שמדובר בילדים שלה).

   מה אתם אומרים? זה גוף שעבר 5 הריונות בשש שנים?

   עוד אמהות שקשה להאמין שקיימות

   אמא ל-4 הוציאה 245 אלף דולר על ניתוחים כדי להראות כמו בובת ברבי
   אימאל'ה: לא תאמינו מה עשתה האם לאישה ששכבה עם בנה הקטין
   אמא נמרה: אישה נלחמה על חיי בתה במהלך ניסיון חטיפה

   היא מיהרה להגיב ואמרה ש"הייתה לי רק שנה אחת בין שתי הריונות ואפילו אז הצלחתי לחזור לבטן המקורית שלי בתוך 3-4 חודשים לאחר הלידה". היא סיפרה שהסוד שלה זה לא יום מפרך בחדר הכושר, אלא אימונים בבית. "לא היה לי זמן להזיע בחדרי כושר, אז התאמנתי רק בבית ורק כשהיה לי זמן ואנרגיות".

   כיצד היא עושה את זה? לדבריה היא "מתחילה את היום בשש בבוקר בהליכה כשאני דוחפת את העגלה של התינוק בזמן שהוא ישן ואז אני עוברת לריצה - אחרי שהיו לתינוק את הבדיקות בגיל חודש והכל נמצא תקין. במהלך היום אני נוהגת לערוך אימונים בבית".

   ככה נראה אימון שלה

   בפוסט הזה היא מספרת על שגרת יומה עם חמישה ילדים

   ומה עם נשים אחרות? יש לה מסר עבורן - "נשים לא צריכות להיות בלחץ לחזור לגזרה דקיקה מיד לאחר הלידה", היא אמרה, "הן צריכות לקחת את הזמן. אני כמו כל אמא נורמלית, עובדת ומנסה לשרוד. אני מגדלת את ילדיי בעצמי מבלי לקבל עזרה מאף אחד".