נושאים חמים

מה האינטואיציה האמהית שלך? שתפי ותוכלי לזכות בפרס שווה במיוחד

כל אמא מכירה את התינוק שלה הכי טוב ומרגישה מה הכי נכון בשבילו. שתפי אותנו בעמוד הפייסבוק בתחושה אמהית חזקה ומרגשת שהייתה לך - ותוכלי לזכות במטרנה Extra Care למשך חצי שנה

אמא, עדיין יש לך הזדמנות לזכות במטרנה Extra Care לחצי שנה!כל אמא מכירה את התינוק שלה הכי טוב ומרגישה מה הכי נכון בשביל...

Posted by ‎Materna מטרנה‎ on Wednesday, June 28, 2017

לתקנון הפעילות של מטרנה

יש אמהות שמשמיעות לתינוק מוזיקה עוד כשהוא בבטן, ויש אמהות שמרגישות שהדבר הנכון הוא לערסל אותו על מנשא קרוב אליהן. התינוק שלך הוא האוצר שלך, את איתו יום ולילה, איתו כשהוא פוקח עיניים ואיתו כשהוא עוצם אותן. זה ידוע שאין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא, אבל גם אין בעולם אינטואיציה כמו זו של אמא.

קשה לשים את האצבע על הרגע שבו נולדת אותה אינטואיציה אמהית. אצל כל אמא היא מגיעה בשלב אחר - יש כאלו שחשות תחושות רגשיות שונות בזמן ההריון ויש שמרגישות את ילדיהן לאחר הלידה ובשבועות הראשונים להתפתחות. אבל אמהות רבות כבר הוכיחו שחשוב לסמוך על האינטואיציה שלהן, והיא אינה כוללת רק היכרות אינטימית עם הילד, צרכיו ורצונותיו, אלא גם הופכת אמהות לקשובות ורגישות יותר.

שתפי אותנו בתחושה אמהית חזקה ומרגשת שהייתה לך ותוכלי לזכות במתנה שווה במיוחד, מטרנה Extra Care לחצי שנה.

אז איך אפשר לזכות? תני לייק לעמוד של מטרנה בפייסבוק, וספרי בתגובה לפוסט לגבי אותה אינטואיציה אימהית חזקה ומרגשת שהייתה לך.